2 komentarze

Jeszcze jakiś czas temu osoby, które były zainteresowane wynajmowaniem domku czy pokoju w górach bądź w jakimkolwiek innym rejonie spotykały się z niemałym problemem – brakiem udogodnień dla dzieci.

Dzisiaj problem ten właściwie nie istnieje, bowiem mamy z dziećmi okazały się być kolejnym powodem do rozwoju biznesu i zarabiania pieniędzy tak jak np. w tym ośrodku: https://www.domkiwbeskidach.pl/domek-w-gorach/. Obecnie podobny problem mają osoby bądź nawet i rodziny z dziećmi, które pragną przyjechać na wakacje ze swoim zwierzakiem.

Okazuje się, że problem stanowią jednak nie wszystkie zwierzęta, lecz te największe – duże bądź średnie psy. Mimo, że jest to duży biznes i wiele usługodawców ogłaszając swoje domki czy pokoje zezwala na przyjazd zwierząt, lepiej jest dopytać, czy nasz pupil rzeczywiście będzie w danym miejscu mile widziany. Często okazuje się bowiem, że jeśli dozwolony jest nocleg z psem, to najlepiej, aby był to york, bądź podobnej wielkości piesek. Jeszcze lepiej, jeśli jest to nie pies, a królik bądź inne zwierzątko domowe, które nie będzie samodzielnie przemieszczało się po terenie domku czy pokoju.

Na szczęście pojawia się coraz więcej stron internetowych poświęconych właśnie tej tematyce, które polecają miejsca rzeczywiście przyjazne zwierzętom i gdzie usługodawcy naprawdę kochający wszystkie zwierzaki, również duże psy chętnie je przyjmą.

 

Przed dokonaniem rezerwacji warto sprawdzić:

  • opłaty dodatkowe za zwierzęta
  • warunki noclegu
  • ogrodzenie
  • zasady właściciela

Przede wszystkim upewnij się, czy Twój zwierzak będzie w tym miejscu naprawdę mile widziany – najważniejsza jest szczerość. Nie warto naciągać prawdy i zmniejszać rozmiarów psa czy kota, bowiem może spotkać nas niemiła niespodzianka.

Categories: Noclegi w górach

2 komentarze to “Domek w górach przyjazny zwierzakom”

Dodaj komentarz