No Comments

BieszczadyRomantyzm to cecha, która niestety coraz rzadziej jest widoczna u współczesnych par. Nie wiadomo, czy to wina zabieganego trybu życia, czy może rutyny w każdym bądź razie wniosek jest jeden – z dnia na dzień mniej się staramy o drugą połówkę, coraz mniej przykładamy się do tego, aby czymś pozytywnie zaskoczyć, przestajemy wykraczać poza prozę codziennych obowiązków. A to duży błąd. Zbliżają się wielkimi krokami Walentynki, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby przywrócić romantyczne chwile do waszego związku. A w jaki sposób?


No cóż może być bardziej romantycznego, niż wypad we dwoje? A jeśli romantyczny wypad we dwoje to jedynie w nasze piękne góry. I warto zawczasu to zaplanować, ponieważ z pewnością amatorów górskiego romantyzmu nie brakuje. Warto pamiętać także o zarezerwowaniu odpowiedniej kwatery – najlepiej drewnianej, w góralskim stylu.
Niewątpliwym plusem byłby również kominek znajdujący się w takim apartamencie – to już romantyzmu. Jako, że zimowa pora to czas idealny na zorganizowanie górskiego kuligu z pochodniami, to właśnie taki element musi koniecznie znaleźć się w twoim repertuarze. W zależności od waszych upodobań, może to być kulig tylko we dwoje lub tez wielką gromadą, co niewątpliwie przerodzi się w imprez z góralskimi przyśpiewkami i tańcami. Jednak powrót po trzeszczącym śniegu, wśród majestatycznej ciszy gór z pewnością ponownie nastroi was romantycznie i resztę pobytu spędzicie w pokoju, wychodząc tylko na posiłki – też oczywiście tradycyjne, regionalne, takie, że palce lizać.

Zapisz

Categories: Noclegi w górach

Dodaj komentarz