No Comments

zimowe szaleństwoKażdy kto kocha zimę, kocha również sporty zimowe. A te – wiadomo – najlepiej uprawia się w górach. To właśnie góry kuszą nas stokami przyszykowanymi do szusowania od samego rana, jak również szeregiem udogodnień dla fanów białego szaleństwa.


Górskie miejscowości na czas zimy zamieniają się w mekkę dla narciarzy i snowboardzistów. Raj dla siebie znajda i średnio zaawansowani i mistrzowie, jak również ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi. Miasta i miasteczka, w których znajdują się wyciągi narciarskie, przygotowane są także na najmłodszych fanów zimy. Specjalne narciarskie przedszkola czekają, aby wykwalifikowani instruktorzy nauczyli twoją pociechę szusować na nartach a ty w tym czasie możesz szkolić swoje umiejętności. Ale góry to nie tylko narty czy snowboard. Na każdym stoku czekają wielkie opony,na których można zjeżdżać, organizowane są imprezy z wielkimi ogniskami czy kuligi z pochodniami.
Słowem – tutaj zimą nie można się nudzić. A jakby już człowiek zupełnie nie miał iły po tych wszystkich zimowych szaleństwach, to z pewnością ukojenie przyniosą mu gorące baseny z leczniczą wodą, których w górskich kurortach wcale nie brakuje. Jeśli więc kochasz śnieg, piękne widoki i zimowe szaleństwo te miejsca są idealne dla ciebie. Jeśli natomiast jeszcze nie miałeś okazji spróbować swoich sił na stoku to koniecznie musisz spróbować – z pewnością pokochasz szusowanie po zboczach i na zawsze już zakochasz się w górach.

Ruszaj w góry!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Categories: Noclegi w górach

Dodaj komentarz